آرشيو وصیت نامه

 • 13/تير/1395 - 12:17
  بسم الله الرحمن الرحیمآخر من کجا و شهدا کجا خجالت می‌کشم بخواهم مثل شهدا وصیت کنم من ریزه خوار سفره‌ی آنان هم نیستم،  شهید شهادت را به چنگ می‌آورد راه درازی را طی می‌کند تا به آن مقام می‌رسد اما من چه!
 • 6/تير/1395 - 12:10
  اینجانب حیدر ابراهیم خانی این وصیت نامه را در تاریخ 22/11/94 با آیه شریفه 111 سوه توبه آغاز می کنم و آن به این  شرح است که خداوند از مومنان جان و مالشان را به بهای اینکه بهشت برای انان باشد خریده است. به اینگونه که در راه خدا می جنگند می کشند و کشته می شوند. خداوند کریم همیشه به من نظر لطف و محبت داشتند و به واسطه امام عزیزی که  کریم اهل بیت است دعاهای مرا مستجاب نمودند و با جرات می گویم  که هر خواسته ای که داشتم برآورده شده مگر آنکه بر خیر و صلاح من نبوده.
 • 23/خرد/1395 - 10:42
  با صلوات و سلام بر رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و با صلوات و سلام بر ائمه اطهار علیه السلام و درود بیشمار خداوند و فرشتگان و صالحان و مومنین برامام خمینی (ره) و درود و صلوات بر شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و آرزوی سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عجج) و آرزوی سلامتی و عمر با برکت برای رهبر عزیز و حکیم و فرزانه آقا امام خامنه ایی (حفظه الله)
 • 9/خرد/1395 - 10:12
  شکرگزار خداوندم که مرا لایق دفاع از حرم دانست
  با سلام و درود به روح امام خمینی(ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای ادامه دهنده راه ایشان امام خامنه‌ای. امروز که شما این نامه را مطالعه می‌کنید شاید دیگر در بین شما عزیزان نباشم و انشالله خداوند توفیق نبرد با دشمنان امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام و شهادت در راه ایشان نصیب اینجانب کرده باشد.
 • 26/ارد/1395 - 11:15
  پس از حمد و ثنای الهی ، تمامی امور زندگی حق واگذار نموده و توکلم تنها بر آستان باری تعالی بوده و تسلیم امر او بوده و بر تمامی اتفاقات زندگی ام راضی بوده و از اون تشکر می نمایم.آرزوی دیرینه ام شهادت با دشمن ترین دشمنان خدا و ائمه اطهار (علیهم السلام) و در میدان نبرد با آنها پس از زیارت کربلا و عتبات بوده که امیدوارم به آن برسم ولی چنانچه مشیت الهی غیر از این بود، امیدوارم در حال عبادت و در بهترین حالات ارتباط عبد و معبود از دنیا بروم.
 • 12/ارد/1395 - 09:27
  بنده حقیر حسین همدانی شاگرد تنبل دفاع مقدس اعتراف می کنم که وظایف خودم رابه خوبی انجام ندادم و بعضی مواقع این نفس سرکش سراغم می آمد، وسوسه می شدم و نق میزدم، اما خدا من را متوجه می کرد وپشیمان می شدم و از خدا طلب عفو و بخشش می کردم و این اواخر هم دلم خیلی هوای رفتن کرده بود...
 • 5/ارد/1395 - 13:07
  “”وجعلنا هم أئمه يهدون بأمرنا و أوحينا اليهم فعل الخيرات أقام الصلوة وأيتاء الزكوة و كانوا لنا عابدين”” .آيه ٧٣سوره انبياء
 • 31/فرو/1395 - 10:40
  شهید "امیر حاج امینی" بیسیم‌چی گردان انصار لشکر 27 محمد رسول الله(ص) بود که در سال 1365 در شلمچه به شهادت رسید و پیکر پاکش در گلزار شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
  در ادامه بخشی از وصیتنامه این شهید آمده است:
 • 15/فرو/1395 - 10:02
  امروز روز آزمایش الهی است، روزی است که گروهی اندک به ندای مولایشان لبیک می گویند و گروهی کثیر به بهانه های مختلف نه تنها لبیک نمی گویند، بلکه در مقابل امام و مولای خود موضع می گیرند و امام را فردی عادی می دانند و من زمانی که شنیدم رهبر و امامم فرمود: سوریه باید حفظ شود وظیفه خود دانستم، به عنوان سربازی کوچک در این جهاد شرکت کرده و حرف امامم را زمین ن
 • 3/اسف/1394 - 12:04
  بسم رب الشهدا والصدیقین
  باسلام به امام زمان(عج) ونائب برحقش خامنه ای عزیز
  یک روز مانده به محرم ۹۴و آغاز عملیات محرم (در استان حلب سوریه)
  “به نام آنکه عشق را آفرید تا ارباب عاشقان حسین شود”
  دو توصیه از دو پدر شهید
  چند سال پیش دو بزرگی که پدر شهید بودند به من توصیه کردند که دو چیز را هرگز فراموش نکنم
  ۱- هر روز خواندن زیارت عاشورا
  ۲- قناعت کردن در تمامی کارها
 • 25/بهم/1394 - 10:48
  بسمه رب شهدا و صدیقین
  خدایا تو را سپاس که مرا در دین حقت و مذهب زیبای تشیع قرار دادی، تو را سپاس که مرا در پیروی از پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و اهل‌بیت و عصمت و طهارتش یاری نمودی. خدایا من امروز به سوی تو قدم بر می‌دارم برای دفاع از مذهبی که به آن از صمیم قلب اعتقاد دارم.
  خوشحال و شکر گذارم که به من نعمت جهاد در راه خودت نمودی تا با یاد و نام تو در این راه قدم بردارم و بتوانم در راه دفاع از حرم شریف خطبه‌خوان کربلا و سه ساله مولایم حسین(ع) با قلبی راسخ قدم بردارم.
 • 19/بهم/1394 - 11:29
  بسم الله الرحمن الرحیم
  پدرم و مادرم و همسرم این چند خط، بعنوان درد دل من است. عزیزانم رفتنِ من به جهاد کاملا اختیاری بود و وظیفه من بود که به ندای رهبرم لبیک گویم. امیدوارم که از من راضی باشید. مادرم می‌دانم که موقع رفتنِ من خیلی نگران بودید ولی هروقت دلت یاد عزیزانت کرد حتما حضرت زینب(س) را یاد کن؛ از مصیبت‌های حضرت زینب(س) یادت بیاید.
  مادرم برای اینکه کمی از نگرانیت کم شود می‌دانی حضرت عباس(ع) برای چی لب فرات آب نخورد؟ چون امامشان تشنه بود. مادر می‌دانی حضرت قاسم با اجازه کی وارد میدان شد؟ با اجازه مادرش.
 • 14/بهم/1394 - 12:57
  "بهاء علیان" شهید 22 ساله فلسطینی که دیروز سه شنبه در عملیاتی شهادت طلبانه با حمله به یک اتوبوس اسرائیلی چندین صهیونیست را کشته و زخمی کرد ، 10 ماه پیش وصیت نامه ای خواندنی و قابل تاملی نوشته بود که امروز و پس از شهادتش از سوی نزدیکان این شهید منتشر شد که ، به شرح زیر است:
  - از تمام گروه های فلسطینی می خواهم که پس از شهادتم من را به خود منسوب نکنند، چرا که شهادت من در راه آزادی وطنم فلسطین است.
  - پس از شهادتم برایم پوستر و یا عکسی چاپ نشود.
  -وصیت می کنم که مواظب مادرم باشید؛ با سوالهایتان او را خسته نکنید.
 • 7/بهم/1394 - 09:33
  شهید "سیدعلی شاه" فرمانده پاکستانی یکی از دسته‌های نظامی تیپ زینبیون بود که چند روز پیش در درگیری با تکفیری‌ها در حوالی نبل الزهرا سوریه به شهادت رسید.
  این جوان متاهل که به مدت 2 سال در سوریه حضور داشت، شجاعتش زبانزد همه بود. همرزمانش می‌گویند هرجا که برای عملیات داوطلبی می‌خواستند، خود و دسته‌ی تحت فرماندهیش اعلام آمادگی می‌کردند.
  در بخشی از وصیتنامه این شهید آمده است: «ما درس آزادگی از کربلا آموختیم. بهترین زندگی، زندگی باعزت است و اگر عزت نباشد زندگی معنا ندارد و این یکی از بزرگترین درس‌های کربلاست. تا حرم حضرت زینب(س) کاملا آزاد نشود از سوریه برنمی‌گردم.»
 • 18/آذر/1394 - 11:59
  فرازي از وصيت نامه شهيد دكتر غضنفر اصل ركن آبادى در اختیار آرمان خبر قرار گرفت.
  در این فراز از وصیت نامه آمده است:
  بسم الله الرحمن الرحيم
  انّا لله و انّا اليه راجعون
 • 8/آذر/1394 - 14:18
  بسم رب الشهدا و الصدیقین
  با سلام به خدمت آقا و ولی نعمت خودم ، آقا حجت ابن الحسن عج و ولی امر مسلمین جهان آقا سید علی خامنه ای ( حفظ الله ) و با یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس .
  خدایا من کجا و شهدا کجا ، کاری کن خدایا ماهم به قافله ی شهدا برسیم .
  اینجانب سیدمحمد مصطفوی فرزند سیدهاشم با سلامت کامل متن وصیت نامه خود را مینویسم و از خداوند متعال خواستارم که به من توفیق دهد کارهای خود را برای رضای خدا و برای تقرب به سوی او انجام دهم و دمی از یاد خدای خود غافل نباشم .
  با عرض سلام به خدمت پدر عزیز و بزرگوارم
 • 1/آذر/1394 - 11:46
  شهید اصغر پولکی" یکی از شهدای غواص در وصیت نامه خود آورده است:
  بسم الله الرحمن الرحیم
  یا ایها الذین آمنو ما لکم اذا قیل لکم انفروا فی سبیل الله اثا قلتم الی الارض ارضیتم بالحیوه الدنیا من الاخره فما متاع الحیوه.الدنیا فی الاخره الا قلیل
  ...ای کسانی که ایمان آورده.اید جهت چیست که چون به شما امر شود که برای جهاد در راه دین (جنک با کشور روم) بیدرنگ خارج شوید (چون بار گران) به خاک زمین سخت دل بسته.اید.
 • 26/آبا/1394 - 09:32
  در بخشی از وصیتنامه شهید ذوالفقاری آمده است: در این جهاد شرکت کنید چون دیدم که مدافع هست لکن کم است باید زیاد شود و مطمئنم که ظالمین کم هستند و فقط با یک هجوم با اسم حضرت زهرا(س) می‌شود کار این مفسدها را تمام کرد.
 • 26/آبا/1394 - 09:00
  خوش ندارم که این شادمانی را با لباس های سیاه و غمگین ببینم، غم اگر هست برای بی بی جان حضرت زینب (س) باید باشد، اشک و اه و ناله اگر هست برای اربابمان ابا عبدالله الحسین (ع) باید باشد و اگر دلتان گرفته روضه ایشان را بخوانید که منم دلم برای روضه ارباب و خانم جان تنگ است.
 • 19/آبا/1394 - 09:55
  شهید روح الله قربانی به همراه قدیر سرلک در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست های تکفیری در عملیات محرم به شهادت رسید.
  طبق اطلاعات بدست آمده خودروی روح الله و قدیر در نزدیکی حلب مورد اصابت موشک قرار گرفت. پیکر مطهر شهید قربانی در قطعه 53 گلزار شهدای بهشت زهرا در جوار محرم ترک و رسول خلیلی به خاک سپرده خواهد شد.
  بسمه تعالی
  بسم الله الرحمن الرحیم
  اشهد ان لا اله الا الله و اشهد انّ محمد رسول الله و اشهد انّ علی ولی الله والائمه المعصومین من ذریته الحسین الی حجه الله ان.... انّهم والحجه علیهم
  ان الدین حق و الکتاب الحق والمیزان حق لا ریب فیه

صفحه‌ها